Beskrivning
Dekorativ julgransbelysning i form av ett batteridrivet ljus med hållare i metall. För inomhusbruk.
Hållaren har en krok för enkel montering i julgranen. Längst ner på hållaren sitter ett dekorativt hjärta. Förpackningen innehåller 8 st ljus med hållare. Drivs av ett AAA i varje ljus. Fjärrkontroll med timer funktion, justerbar ljusstyrka och val av fast eller flimrande ljus.
Fördelar: Julgransbelysning Star Trading Flamme i Vit med 8 Ljus
- Enkel montering med krok
- Justerbar ljusstyrka och ljusläge
- Drivs av AAA-batterier
Fördelar: Julgransbelysning Star Trading Flamme i Vit med 8 Ljus
- Enkel montering med krok
- Justerbar ljusstyrka och ljusläge
- Drivs av AAA-batterier
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 003-44 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Diameter | 30 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 30 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Flamme |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 20 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,32 kg |
| EAN-nr | 7391482062185 |








