Julgransbelysning Star Trading SlimLine 402-22
Rek. pris 319 kr
309 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
SlimLine 402-22
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransslinga med 16 tunna LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett fint ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet. Den inbyggda timern gör det enkelt att ställa in när ljusen ska lysa. Batteridriven.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransslinga med 16 tunna LED-ljuskällor. Avsedd för inomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett fint ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet. Den inbyggda timern gör det enkelt att ställa in när ljusen ska lysa. Batteridriven.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 402-22 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 7,5 m |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 180 mm |
| Kabellängd | 0,6 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | SlimLine |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,3 kg |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| EAN-nr | 7391482022493 |

