


Julgransslinga Gnosjö Konstsmide30x8 LED Gnistrande
584 kr 599 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st slingor med 30 st LED-lampor per slinga med grön kabel. Ljusslingan har gnistrande ljus. Slingan är totalt 7,4 m lång, varav 5 m anslutningssladd. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6365-810 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 2,4 m |
| Höjd | 2400 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306365819 |
