Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Cluster Frost 110/180x6 30V
Rek. pris 1 009 kr
fr.774 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cluster Frost 110/180x6 30V
774 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Cluster Frost 110/180x6 30V är en julgransslinga med frostade lampor och en timer på 8 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Cluster Frost 110/180x6 30V är en julgransslinga med frostade lampor och en timer på 8 h.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 4, 2,4 m |
| Antal Ljuskällor | 660, 1080 st |
| Höjd | 2400, 4000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ | Julgransbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 30 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | E, F |
| Vikt | 0,7, 1,1 kg |
| Energiförbrukning | 7, 10 kWh/1000h |
| Effekt/prestanda | 6, 9 W |
| Effekt | 6, 9 W |
