Julgransslinga Gnosjö Konstsmide LED med Ring
Rek. pris 349 kr
fr.242 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

LED med Ring
242 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hängande julgransslinga med ring och LED-ljus från Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 150, 200 st |
| Höjd | 1800, 2400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Typ | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 14 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,064 W |
| Vikt | 0,3, 0,36 kg |
| Energieffektivitet | E, G |

