Julgransslinga Star Trading Dew Drop Micro
fr.189 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dew Drop Micro
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga med 160 LED ljuspunkter som ger ett stämningsfullt sken. Tunn grön smal platt kabel som ger ett nätt intryck. Passar perfekt till din julgran och kan användas både inomhus och utomhus. Ljuspunkterna är uppdelade på 8 strängar för att lätt kunna placeras ut i julgranen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med 160 LED ljuspunkter som ger ett stämningsfullt sken. Tunn grön smal platt kabel som ger ett nätt intryck. Passar perfekt till din julgran och kan användas både inomhus och utomhus. Ljuspunkterna är uppdelade på 8 strängar för att lätt kunna placeras ut i julgranen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Multi, Vit |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Höjd | 2000 mm |
| Bredd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Julgransslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Dew Drop Micro |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt/prestanda | 3,2, 3,12 W |
| Effekt | 3,2, 3,12 W |

