Julgransslinga Star Trading Shiny Warm White
409 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Shiny Warm White
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Julgransslinga med 360 LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 2 meter hög med 8 strängar som delar sig för att få en jämn spridning av lysdioderna. Perfekt för din julgran både inne och utomhus. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransslinga med 360 LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 2 meter hög med 8 strängar som delar sig för att få en jämn spridning av lysdioderna. Perfekt för din julgran både inne och utomhus. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Recensioner
JosefinVerifierad köpare
för 4 månader sedanGer ett fint sken och är lätt att montera så att lamporna fördelas jämnt.
Elizabet GVerifierad köpare
för 4 månader sedanBra enkelt att lägga på granen fint ljus
Elisabeth EVerifierad köpare
för 4 månader sedanReturnerad, ej varmvit enligt min uppfattning.
PaulaVerifierad köpare
för 5 månader sedanPerfekt 🤩 tack
+ Fin färg
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-63 |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Höjd | 2000 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Djup | 70 mm |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Shiny Warm White |
| Typ | Julgransslinga |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 5 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069849 |



