Lanterna Gnosjö Konstsmide Cannes USB 42 cm
Rek. pris 1 649 kr
fr.979 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cannes USB 42 cm
979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Lanterna Gnosjö Konstsmide Cannes USB 42 cm är en stilren lykta med USB-laddning. 2700K/3000K.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Rost, Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 420 mm |
| Bredd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Typ | Ljusdekoration |
| Sockel | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3,7 V |
| Vikt | 1,6 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Serie | Cannes |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 2,2 W |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 2,2 W |

