




Lanterna Gnosjö KonstsmideChieti USBGrå
Rek. pris 1 959 kr
!
1 237 kr1 247 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå

Chieti USB
Grå1 237 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lanterna Gnosjö Konstsmide Chieti USB är en stilren bordslykta med öppen design och glasdekoration. Den laddas med USB och är dimbar (2700K/3000K).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7821-300 |
| Färg | Grå |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 2,5 W |
| Vikt | 1,6 kg |
| Kollektion | Lounge |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Chieti |
| Sockel | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| EAN-nr | 7318307821307 |


