Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 360 st RGB-färgade LED-ljus med långsam färgskiftning och silverfärgad kabel. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6332-590 |
| Färg | Flerfärgad |
| Ljuskälla | LED |
| Längd | 3,6 m |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Kabelfärg | Silver |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 31 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,12 kW |
| Effekt/prestanda | 0,12 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,16 kg |
| EAN-nr | 7318306332590 |



