Sladdvinda Gnosjö Konstsmide Cluster LEDAmber, 8,78 m, 400 L
Rek. pris 839 kr
612 kr
515 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Amber
Antal Ljuskällor:
400 st

Cluster LED
Amber, 8,78 m, 400 L
515 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sladdvinda Gnosjö Konstsmide Cluster LED är en sladdvinda med en kluster-LED-ljusslinga. Ljusslingan har en svart kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Sladdvinda Gnosjö Konstsmide Cluster LED är en sladdvinda med en kluster-LED-ljusslinga. Ljusslingan har en svart kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3844-800 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 400 st |
| Höjd | 305 mm |
| Bredd | 245 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Vikt | 1,04 kg |
| Längd | 8,78 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Sladdvinda |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 30 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 10 m |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Djup | 146 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Dimbar | Nej |
| Energiförbrukning | 7 kWh/år |
| EAN-nr | 7318303844805 |

