


Sladdvinda Gnosjö KonstsmideLEDAmber, 27,93 m, 400 L
739 kr1 069 kr
Spara 31 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Amber
Antal Ljuskällor
Beskrivning
Sladdvinda Gnosjö Konstsmide LED är en sladdvinda med en LED-ljusslinga. Ljusslingan har en svart soft-kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3834-807 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 400 st |
| Höjd | 305 mm |
| Bredd | 245 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Längd | 27,93 m |
| Vikt | 1,72 kg |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Sladdvinda |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 30 V |
| Kabellängd | 10 m |
| Djup | 146 mm |
| EAN-nr | 7318308348070 |



