Sladdvinda Gnosjö Konstsmide Ljusslinga Svart/RödVarmvit, 150 st LED
Rek. pris 719 kr
495 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Varmvit
Höjd:
245 mm
Antal Ljuskällor:
150 st

Ljusslinga Svart/Röd
Varmvit, 150 st LED
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
En praktisk sladdvinda med ljusslinga. Den har en mjuk, svart kabel och är IP44-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3831-107 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 150 st |
| Höjd | 245 mm |
| Bredd | 185 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 0,95 kg |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Effekt | 10 W |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 30 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Sladdvinda |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Djup | 146 mm |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318308311074 |









