Toppstjärna Star Trading Isa 3DVit
69 kr/stLägsta totalpris 118:-
59 kr/stSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Isa 3D
Vit
2 st / 118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pappersstjärna med metallspiral, fäst stjärnan i grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en liten klämma håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Julen blir något alldeles extra med Flinga som juldekoration i granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med metallspiral, fäst stjärnan i grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en liten klämma håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Julen blir något alldeles extra med Flinga som juldekoration i granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 503-10 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 210 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Typ | Toppstjärna |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 0,05 kg |
| Serie | Isa |
| Djup | 55 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482055613 |





