Toppstjärna Star Trading Isa
69 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Isa
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pappersstjärna i guld med metallspiral, fäst stjärnan i grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en liten klämma håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Julen blir något alldeles extra med Isa som juldekoration i granen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna i guld med metallspiral, fäst stjärnan i grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en liten klämma håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Julen blir något alldeles extra med Isa som juldekoration i granen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
EmmaVerifierad köpare
för 4 månader sedanVar packad bara i plast och lilla pappförpackningen. Så det var inte mycket kvar av stjärnan när den kom fram.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 503-11-1 |
| Färg | Guld |
| Produkttyp | Toppstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 21 cm |
| Serie | Isa |
| Höjd | 33 cm |
| Djup | 5,5 cm |
| Diameter | 21 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073983 |




