Toppstjärna Star Trading Topsy 089-95
139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Topsy 089-95
139 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!

Traditionell och vacker toppstjärna med belysning som passar perfekt på julgranen. Stjärnan har en timerfunktion som gör det enkelt att ställa in när den ska lysa. Drivs med 2 stycken AA-batterier.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Traditionell och vacker toppstjärna med belysning som passar perfekt på julgranen. Stjärnan har en timerfunktion som gör det enkelt att ställa in när den ska lysa. Drivs med 2 stycken AA-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 089-95 |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 240 mm |
| Kabellängd | 1 m |
| Ström | 20 mA |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Topsy |
| Typ | Toppstjärna |
| Vikt | 0,15 kg |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482023285 |

