Toppstjärna Star Trading Topsy
39 kr
22 krSpara 44 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Topsy
22 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker toppstjärna som placeras ovanpå ett granljus. Toppstjärnan skapar ett mysigt sken och bildar härlig stämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker toppstjärna som placeras ovanpå ett granljus. Toppstjärnan skapar ett mysigt sken och bildar härlig stämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 089-96 |
| Färg | Transparent |
| Typ | Toppstjärna |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 14 cm |
| Serie | Topsy |
| Höjd | 14 cm |
| Djup | 4 cm |
| Diameter | 14 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482089960 |


