


Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide3956/100Amber/Svart
228 kr 349 kr
Spara 35 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Amber
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tilläggsslinga från Gnosjö Konstsmide till 3956/100 varmvit LED-lampor, soft cable. Slingan är 14,9 m lång och har en anslutningssladd på 5 m till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3957-807 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 31 V |
| Effekt/prestanda | 0,024 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 14,9 m |
| EAN-nr | 7318309578070 |




