







Bordslampa BelidBuddySvart
Rek. pris 2 499 kr
!
1 151 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Buddy
Svart1 151 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-18
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bordslampa Belid Buddy är en stilren lampa av hög kvalitet med snyggt uttryck trots de mjuka formerna. Designen passar alla inredningsmiljöer och stilar. Den levereras med en 1,8 m lång textilsladd. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
|---|---|
| Art.Nr. | 43861-01 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 355 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 5 kW |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | Colour K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Buddy |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 184 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,75 kg |
| Bredd | 184 mm |
| EAN-nr | 7391534061135 |



