Bordslampa Globen Lighting Fungo BeigeHöjd: 300 mm
1 625 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
300 mm

Fungo Beige
Höjd: 300 mm
1 625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Globen Lighting Fungo Beige har inspiration från skogen. Denna nätta svamplampa ger ett vackert sken med sitt vackra vita och ljusbruna glas. Den ger ett behagligt soft ljus och gör sig fint i en bokhylla eller på ett sidebord. Lampan är tillverkad i vitt glas med mönster i ljusbrunt samt en 200 cm lång transparent kabel med brytare. Design: GL Design Studio. OBS! Denna artikel kan ha olika mängd färgmönster då varje lampa är handgjord och unik.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Bordslampa Globen Lighting Fungo Beige har inspiration från skogen. Denna nätta svamplampa ger ett vackert sken med sitt vackra vita och ljusbruna glas. Den ger ett behagligt soft ljus och gör sig fint i en bokhylla eller på ett sidebord. Lampan är tillverkad i vitt glas med mönster i ljusbrunt samt en 200 cm lång transparent kabel med brytare. Design: GL Design Studio. OBS! Denna artikel kan ha olika mängd färgmönster då varje lampa är handgjord och unik.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 43491-02 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 220 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Fungo |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319436214022 |



