
Bordslampa Globen LightingHubble
Rek. pris 910 kr
!
fr. 868 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bordslampa Globen Lighting Hubble är en enkel, räfflad bordslampa. Hubble är gjord i lackad polyresin och har en mässingsfärgad vridbrytare samt en vit glaskupa. Hubble har en 200 cm lång svart textilkabel. Design: Patrick Hall.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 235 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Hubble |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Djup | 150 mm |
| Djup | 150 cm |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 150 mm |
| Bredd | 150 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |


