Bordslampa Nordlux GroaSvart
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Groa
Svart
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Groa är en öppen bordslampa där trästrukturen bjuder in naturen och skapar ett vackert samspel mellan ljus och skugga. Den luftiga designen låter ljuset spridas in i rummet på det allra vackraste sätt. Skapa ditt eget designuttryck genom att lägga till en dekorativ glödlampa.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Groa är en öppen bordslampa där trästrukturen bjuder in naturen och skapar ett vackert samspel mellan ljus och skugga. Den luftiga designen låter ljuset spridas in i rummet på det allra vackraste sätt. Skapa ditt eget designuttryck genom att lägga till en dekorativ glödlampa.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213155003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Bordslampa |
| Material | Trä |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 0,48 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 260 mm |
| Serie | GROA |
| Djup | 260 mm |
| Diameter | 260 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924011849 |


