
Bordslampa NordluxHollywood
fr. 349 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Nordlux Hollywood är en lampa som har något nostalgiskt över sig. Hollywood ger med sina många aspekter ett gnistrande uttryck som bidrar till en stilfull atmosfär, vilket ger en exklusiv och behaglig stämning. Bordslampan levereras utan ljuskälla och passar med en större globlampa.
Varumärke
Beskrivning
Bordslampa Nordlux Hollywood är en lampa som har något nostalgiskt över sig. Hollywood ger med sina många aspekter ett gnistrande uttryck som bidrar till en stilfull atmosfär, vilket ger en exklusiv och behaglig stämning. Bordslampan levereras utan ljuskälla och passar med en större globlampa.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Färg | Amber, Rökfärgad |
| Höjd | 128 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Hollywood |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 108 mm |
| Vikt | 0,81 kg |

