



Bordslampa NordluxLargo
569 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Nordlux Largo ger dig associationer till en rå och läcker vindsvåning i New York. I samspel med exponerade tegelväggar, obehandlat trä, stora fönsterpartier och industriella möbler skapar Largo autenticitet och mysig belysning i varje hörn av ditt hem. Bordslampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Beskrivning
Bordslampa Nordlux Largo ger dig associationer till en rå och läcker vindsvåning i New York. I samspel med exponerade tegelväggar, obehandlat trä, stora fönsterpartier och industriella möbler skapar Largo autenticitet och mysig belysning i varje hörn av ditt hem. Bordslampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 46655003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 515 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Largo |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Diameter | 170 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Bredd | 170 cm |
| EAN-nr | 5701581408487 |