
Bordslampa NordluxMento Kläm LED
fr. 599 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bordslampa Mento Kläm LED i metall med kontakt på lampan.
Skyddsklass: Klass 3
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Färg | Krom, Svart, Vit |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-A, G |
| Utförande | Arbetsbelysning |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Mento |
| Sockel | Integrerad |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 65 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Effekt/prestanda | 3 kW |



