


Bordslampa NordluxPopMässing/Vit
499 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Den tidlösa Pop-serien utstrålar enkelhet och modern design. Den enkla designen kommer till uttryck genom den stringenta ramen och den runda skärmen där det skapas en fin kontrast med den råa ytan och de borstade mässingsdetaljerna som samtidigt ger Pop en industriell känsla.
Funktionaliteten är inbäddad i designen av Pop bordslampa där skärmen kan justeras och ljuset riktas till där du vill ha det.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 48745001 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 470 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Pop |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Diameter | 150 mm |
| Vikt | 2,14 kg |
| EAN-nr | 5701581461185 |
