
Bordslampa NordluxSiv Glas/Marmor E27
fr. 332 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna bordslampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
Beskrivning
Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna bordslampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 230 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Marmor/Glas |
| Serie | Siv |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |

