
Bordslampa NordluxTube MiniVit
321 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bordslampa Tube Mini i metall och glas. Lampan har kontakt på sladden.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 16235001 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 210 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Bordslampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall/Glas |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tube Mini |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Kabellängd | 2 m |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Diameter | 78 mm |
| EAN-nr | 5701581065079 |
