
Bordslampa NordluxVanilaVit
899 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bordslampa Vanila i metall med kontakt på lampan.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 72695001 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 440 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Arbetsbelysning |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Vanila |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581271579 |
