Bordslampa TrioNandor E27+LED
fr.1 859 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Den stilfulla och innovativa Nandor-bordslampan har två ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
|---|---|
| Färg | Borstat Stål, Guld |
| Höjd | 620 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | SMD LED |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Serie | NANDOR |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 300 mm |
| Energiförbrukning | 0,003 kWh/år |
