










Bordslampa Venture HomeFerrand
700 kr 819 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Med Ferrand får du en klassisk bordslampa med en modern touch! Lampan har en nordisk design med en stilren lampfot i svart järn och en vit lampskärm i glas. Den här lampan passar i alla hem och inredningsstilar och gör sig extra fin när den lyser upp kvällarna på fönsterkarmen. Lampan ger ifrån sig ett vackert sken som lyser upp hemmet och skapar en mysig och harmonisk känsla.
Varumärke
Beskrivning
Lampa från Venture Home. Med Ferrand får du en klassisk bordslampa med en modern touch! Lampan har en nordisk design med en stilren lampfot i svart järn och en vit lampskärm i glas. Den här lampan passar i alla hem och inredningsstilar och gör sig extra fin när den lyser upp kvällarna på fönsterkarmen. Lampan ger ifrån sig ett vackert sken som lyser upp hemmet och skapar en mysig och harmonisk känsla.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 17017-001 |
| Färg | Vit/Svart |
| Höjd | 420 mm |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Ferrand |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,2 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Bredd | 250 cm |
| EAN-nr | 7340206971111 |