



Bordslampa Venture HomeKonaSvart/Beige
1 125 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart/Beige
Beskrivning
Kona bordslampa från Venture Home i trä med skärm i linne. Lampan kräver enklare montering.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15668-480 |
| Färg | Svart/Beige |
| Höjd | 380 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Linne/Gummiträ/PVC |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Kabellängd | 2 m |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 250 mm |
| Diameter | 180 mm |
| EAN-nr | 7350118419090 |



