



Lampfot PR HomeNotice SwirlRåsvart
Rek. pris 1 299 kr
!
815 kr1 169 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Råsvart

Notice Swirl
Råsvart 815 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lampfot PR Home Notice Swirl har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus.
E27-lamphållare. Max 40W. IP20. 1,6 m svart sladd med strömbrytare och väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 841803 |
| Färg | Råsvart |
| Höjd | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Vikt | 1,35 kg |
| EAN-nr | 7330976130788 |



