Fönsterlampa Globen Lighting DiscSvart/Borstad Mässing
510 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Disc
Svart/Borstad Mässing
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Disc är en stilren taklampa från Globen Lighting som är tillverkad i metall med dekorativa mässingfärgade detaljer. Ljuskällan är fullt synlig, så varför inte välja en dekorativ? Lampan har 3,5 m lång textilsladd med strömbrytare.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Disc är en stilren taklampa från Globen Lighting som är tillverkad i metall med dekorativa mässingfärgade detaljer. Ljuskällan är fullt synlig, så varför inte välja en dekorativ? Lampan har 3,5 m lång textilsladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 37983-01 |
| Effekt | 60 W |
| Färg | Svart/Borstad Mässing |
| Bredd | 220 mm |
| Kabelfärg | Svart Textil |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Disc |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fönsterlampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319434426113 |


