Fönsterlampa Markslöjd Cielo
199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cielo
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Cielo tak/fönsterpendel från Markslöjd. 2,75m svart textil kabel med strömbrytare på sladden och väggkontakt. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Cielo tak/fönsterpendel från Markslöjd. 2,75m svart textil kabel med strömbrytare på sladden och väggkontakt. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108732 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 2,75 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Cielo |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fönsterlampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024611931 |

