Fönsterlampa Markslöjd Line
Rek. pris 519 kr
292 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Line
292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, utan är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, utan är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
3,5 meter kabel och stickpropp klass II ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 147928 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Frostad |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Diameter | 110 mm |
| Höjd | 170 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Borstad Stål |
| Serie | Line |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392254147987 |
