Fönsterlampa Markslöjd Lohals 18 cmVit
Rek. pris 659 kr
429 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Lohals 18 cm
Vit
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Fönsterlampa Markslöjd Lohals Krom/ Silver är en omtyckt klassiker med fint mönster och enkel design. Skärmen är i keramik och sladden är transparent och 3,5 meter lång. Liten lamphållare (E14). Max 40W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågener
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Fönsterlampa Markslöjd Lohals Krom/ Silver är en omtyckt klassiker med fint mönster och enkel design. Skärmen är i keramik och sladden är transparent och 3,5 meter lång. Liten lamphållare (E14). Max 40W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågener
Dokument
Recensioner
Harrieth WVerifierad köpare
för 6 år sedanJättefin fönsterlampa. Infriade mina förväntningar.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 102288 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Bredd | 130 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Lohals |
| Sockel | E14 |
| Typ | Fönsterlampor |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 40 W |
| EAN-nr | 7330024512825 |
