Fönsterlampa Nordlux Cafe
Rek. pris 399 kr
fr.298 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cafe
298 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Fönsterlampa Cafe 15 är en pendel i metall och glas.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Recensioner
BlåsväderVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg enkel lampa som var lätt att placera i ett lite fönster. Vi har samma lampa i flera storlekar.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Effekt/prestanda | 40, 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Cafe |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Nej |
| Diameter | 150, 200 mm |
| Produkttyp | Fönsterlampa, Taklampa |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

