Fönsterlampa PR Home Alexis 15 cm
fr.260 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Alexis 15 cm
260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterlampa PR Home Alexis 15 cm är en vacker fönsterlampa med en enkel design och ett mjukt intryck. Lampan är i sammet med en underbar franskant. Den har en 3,5 meter lång vit sladd med stickkontakt.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Fönsterlampa PR Home Alexis 15 cm är en vacker fönsterlampa med en enkel design och ett mjukt intryck. Lampan är i sammet med en underbar franskant. Den har en 3,5 meter lång vit sladd med stickkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå, Ljusrosa |
| Bredd | 150, 250 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Sammet |
| Serie | Alexis |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Vikt | 0,6 kg |
| Sensor | Nej |
