Fönsterlampa PR Home AmpleSvart
Rek. pris 699 kr
444 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
VäxtlampaVäxtlampa PR home Grow LED IP65 E27 30° PAR20 6W
257 krLjuskällaLED-lampa PR Home Twilight 3-steg E27 Klot 4,5cm 4,5W
95 krPlug-in dimmerDimmer PR Home Mood Plug-in Svart
279 kr
Ample
Svart
444 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ample är en fönsterlampa från PR Home i metall med ingjuten PR-stämpel. Stilren lampa som funkar lika bra ensam som tillsammans i rad eller grupp. Ample har en lamphållare som sitter längre in vilket gör det möjligt att använda den som en spotlight med en starkare ljuskälla. Öppning är 6,5 cm och lamphållaren sitter 8 cm upp i lampan. Lampan kommer med 3,5 m lång svart textilsladd med väggkontakt.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ample är en fönsterlampa från PR Home i metall med ingjuten PR-stämpel. Stilren lampa som funkar lika bra ensam som tillsammans i rad eller grupp. Ample har en lamphållare som sitter längre in vilket gör det möjligt att använda den som en spotlight med en starkare ljuskälla. Öppning är 6,5 cm och lamphållaren sitter 8 cm upp i lampan. Lampan kommer med 3,5 m lång svart textilsladd med väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2341503 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 70 mm |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 150 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Ample |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fönsterlampa |
| EAN-nr | 7330976077632 |

