Fönsterlampa PR Home August VeckadRosa, Bredd: 150 mm
Rek. pris 699 kr
476 kr
412 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rosa
Bredd:
150 mm

August Veckad
Rosa, Bredd: 150 mm
412 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterlampa PR Home August Opal Veckad är en klassisk skomakarlampa med opalvit, veckad glasskärm och lamphållare av metall i borstad mässingsfinish. Den passar lika bra i fönstret som över köksbänken. Lampan levereras med 3 m lång svart textilkabel och väggkontakt. E27 sockel, max 25W.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Fönsterlampa PR Home August Opal Veckad är en klassisk skomakarlampa med opalvit, veckad glasskärm och lamphållare av metall i borstad mässingsfinish. Den passar lika bra i fönstret som över köksbänken. Lampan levereras med 3 m lång svart textilkabel och väggkontakt. E27 sockel, max 25W.
Recensioner
Anna LVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket fin lampa. Enkel att montera och ger ett fint ljus.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3121533 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rosa |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Glas |
| Djup | 150 mm |
| Vikt | 0,35 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | August |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fönsterlampa |
| Effekt | 25 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976144006 |





