






Fönsterlampa PR HomeEsterH: 15 cm, Vit
Rek. pris 399 kr
!
279 kr 310 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Ester
H: 15 cm, Vit 279 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fönsterlampa Ester i metall med en emaljfinish som efterliknar marmor. Vintage känsla med en topp i antikmässing.
Diameter nedtill 17,5cm, höjd 15cm. 3,5 m linnefärgad textilsladd med upphängningsbygel och väggkontakt.
E27 sockel, max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
E27 sockel, max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 4331710 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 150 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| EAN-nr | 7330976140527 |



