Fönsterlampa PR Home Notice 27 cm
fr.280 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Notice 27 cm
280 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterlampa PR Home Notice 27 cm är ett minimalistiskt takupphäng i industriell stil. Komplettera med en dekorativ glödlampa. Lampan har 3,5 m lång textilsladd med väggkontakt.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Fönsterlampa PR Home Notice 27 cm är ett minimalistiskt takupphäng i industriell stil. Komplettera med en dekorativ glödlampa. Lampan har 3,5 m lång textilsladd med väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Råguld, Råmässing, Råsvart |
| Bredd | 50 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Utförande | Pendel |
| Diameter | 50 mm |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
