


Fönsterlampa PR HomeNotice 42 cmRåsilver
395 kr
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Råsilver

Notice 42 cm
Råsilver 395 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Notice takupphänge från PR Home i industriell stil. Komplettera med en dekorativ glödlampa. Lampan har 3,5 m lång textilsladd med väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 834201 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Råsilver |
| Bredd | 50 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 420 mm |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| EAN-nr | 7330976051885 |



