


Fönsterlampa PR HomeWells 24 cmVit/Mässing
779 kr 999 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit/Mässing
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterlampa PR Home Wells 24 cm i metall ger en fräsch, romantisk känsla i ditt hem. PR Home har inspirerats av en blomma för att skapat denna serie. Lampan har en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje skärm är handgjord. Wells kommer pryda ditt hem med sina feminina former och läckra färger. Den levereras med en 3,5 m lång svart textilsladd med väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
Beskrivning
Fönsterlampa PR Home Wells 24 cm i metall ger en fräsch, romantisk känsla i ditt hem. PR Home har inspirerats av en blomma för att skapat denna serie. Lampan har en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje skärm är handgjord. Wells kommer pryda ditt hem med sina feminina former och läckra färger. Den levereras med en 3,5 m lång svart textilsladd med väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2832410 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit/Mässing |
| Bredd | 240 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 240 mm |
| Djup | 240 cm |
| Höjd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 240 cm |
| Kabelfärg | Svart |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Wells |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Tak/Fönsterlampa |
| EAN-nr | 7330976079759 |






