Hängande Dekoration Star Trading Shape 38 cm
fr.175 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Shape 38 cm
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Hängande dekoration från Star Trading. En härlig dekoration att inreda med i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Guld, Nickel |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Bredd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Fönsterlampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 380 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Shape |
| Djup | 45 mm |
| Dimbar | Nej |

