Tak-/ Fönsterlampa PR Home Notice 2 m SladdRöd
99 kr
79 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Notice 2 m Sladd
Röd
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Notice är en tak-/ fönsterlampa från PR Home i metall som ger en härlig industrikänsla. Notice lampa blir komplett om du kombinerar den med en dekorativ glödlampa. Lampan har en 2 meter lång textilsladd med takkontakt.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Notice är en tak-/ fönsterlampa från PR Home i metall som ger en härlig industrikänsla. Notice lampa blir komplett om du kombinerar den med en dekorativ glödlampa. Lampan har en 2 meter lång textilsladd med takkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 811009 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Röd |
| Bredd | 50 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 90 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Tak/Fönsterlampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976049370 |
