Tak-/Fönsterskärm PR Home Sarah Natur
fr.529 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sarah Natur
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tak-/Fönsterskärm PR Home Sarah Natur är en skärm i flätad rotting. Skärmen med dess unika form och flätning silar ljuset och skapar ett vackert skuggspel. Kan användas både som hängande i ett fönster eller som skärm till en lampfot. Eftersom det är ett naturmaterial trivs den bäst under ett tak, i ett inglasat utrymme eller inomhus. Levereras med 1,2 m svart sladd med takkopp.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Tak-/Fönsterskärm PR Home Sarah Natur är en skärm i flätad rotting. Skärmen med dess unika form och flätning silar ljuset och skapar ett vackert skuggspel. Kan användas både som hängande i ett fönster eller som skärm till en lampfot. Eftersom det är ett naturmaterial trivs den bäst under ett tak, i ett inglasat utrymme eller inomhus. Levereras med 1,2 m svart sladd med takkopp.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Natur |
| Bredd | 180, 270 mm |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Sarah |
| Sockel | E27 |
| Typ | Tak/Fönsterlampa |
| Sensor | Nej |
| Djup | 180, 270 mm |
| Diameter | 180, 270 mm |
| Höjd | 180, 240 mm |
| Vikt | 0,2, 0,35 kg |

