
Golvlampa NordluxLelio
1 149 kr1 399 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Golvlampa Lelio i metall och textil. Kontakt på sladd.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 75554003 |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1550 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Lelio |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Diameter | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581286276 |
