Golvlampa RealityTommy 3L E14
1 925 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Den helmattsvarta Tommy-golvlampan är en elegant helhet.
I den mörka helheten är den guldiga insidan av skärmarna en vacker detalj. Textilskärmarna ger en hemtrevlig känsla och de klara linjerna en modern utstrålning. Lampans nätta storlek möjliggör placering även i mindre utrymmen och hörn. På anslutningskabeln finns en på/av fotströmbrytare. Ljuskälla 3xE14, lampor ingår ej. Lampans höjd är 150 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Reality |
|---|---|
| Art.Nr. | R46333979 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Mattsvart |
| Höjd | 1500 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | E14 |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Serie | TOMMY |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 420 mm |
| Bredd | 410 mm |
| Energiförbrukning | 0,04 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807507553 |
